Korzyści dla firmy

Korzyści dla firmy płynące z korzystania z oferty Geriatrycznego Centrum Medycznego.

Prowadząc firmę, zapewne wiesz, jak ważna jest motywacja. Nie mniej istotna jest ona dla Twoich pracowników, którzy wiedząc, że pracodawca o nich dba, będą lepiej wykonywać swoje obowiązki. Najlepszym sposobem na zmotywowanie pracowników jest system benefitów, a wśród nich – pakiet medyczny w prywatnej służbie zdrowia. Taki pakiet jest benefitem najmocniej cenionym przez pracowników, ponieważ zdrowie jest najcenniejszym, co mamy. Wybierz abonament dla firm w Geriatrycznym Centrum Medycznym i spraw, aby Twój biznes jeszcze lepiej się rozwijał.

W GCM zatroszczymy się o zdrowie Twoich pracowników

Oferta, którą kierujemy do firm, zawiera pakiety badań medycznych, które dostosowane są do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Obsługujemy nie tylko największe firmy, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa. Nawet osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą znajdą u nas coś dla siebie. Polecamy każdemu przedsiębiorcy skorzystanie z oferty, ponieważ naprawdę warto to zrobić. Pracownik, który wśród trzymanego w firmie zaplecza socjalnego znajdzie pakiet medyczny, będzie pracował chętniej i wydajniej. Poczuje się doceniony przez pracodawcę, co zwiększa poczucie lojalności wobec firmy. Taki pracownik będzie nie tylko wydajny, pozytywnie nastawiony, ale przede wszystkim zdrowy. Regularne badania kontrolne i szybkie wizyty u specjalisty oznaczają mniej chorób, zwolnień i opuszczonych dni w pracy. Jest to szczególnie ważne przy pracy w szkodliwych warunkach.

Geriatryczne Centrum Medyczne zapewnia przedsiębiorcom i ich pracownikom najlepszą prywatną opiekę medyczną. Nasze pakiety posiadają różne warianty, od badań kontrolnych po wizyty u specjalistów w palcówkach na terenie całego kraju. Zakres usługi oraz ceny dostosowywane są indywidualne w zależności od potrzeb i możliwości klienta. Dzięki współpracy z nami przedsiębiorca zyskuje nie tylko motywację dla pracowników, ale też zwiększa swoją atrakcyjność i pozycję na rynku pracy oraz zaufanie do marki. Obecnie coraz częściej mówi się nie o rynku pracodawcy, a o rynku pracownika, warto więc skłonić najlepszych specjalistów z danej branży do aplikacji na stanowisko właśnie w naszej firmie. Osoby poszukujące pracy zwracają uwagę nie tylko na zakres obowiązków czy wynagrodzenie, ale także na zaplecze socjalne – warto więc im takie zapewnić.

Dlaczego warto wybrać właśnie GCM?

Rozważając kwestię wykupienia abonamentu dla firm, warto pomyśleć nie tylko, czy w ogóle go mieć, ale też jaką placówkę medyczną wybrać. Warto, aby naszych pracowników obsługiwała rzetelna, profesjonalna sieć usług medycznych, czyli dokładnie taka, jak Geriatryczne Centrum Medyczne. Działamy w sektorze prywatnym, a więc możemy zapewnić wszystkie korzyści wynikające z tej formy opieki zdrowotnej. Oferujemy szybkie terminy do lekarzy specjalistów, wizyty bez skierowania, brak kolejek oraz wygodne umawianie wizyt przez telefon lub Internet. Przeprowadzamy pacjentów przez cały proces od badań, po konsultacje lekarskie i rozpoczęcie leczenia. Posiadamy też świetne pakiety badań profilaktycznych, które pomagają wcześnie wykryć wszelkie choroby i inne nieprawidłowości.

GCM to nie tylko brak kolejek do lekarzy. To również nowoczesne placówki wyposażone w światowej klasy sprzęt oraz profesjonalny zespół lekarzy specjalistów. Wszystkie usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, a każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. U nas nikt nie czuje się jak numerek do odhaczenia, ale jako człowiek, któremu chce się pomóc. Traktujemy z empatią i szacunkiem osoby w każdym wieku. Taka jakość usług na pewno zostanie zauważona przez Twoich pracowników, którzy docenią wykupienie abonamentu w tak świetnej sieci placówek medycznych. Warto więc pomyśleć o nich i wybrać jak najlepiej.

Geriatryczne Centrum Medyczne to najlepszy wybór dla każdej firmy!

Każdy, kto zacznie korzystać z usług Geriatrycznego Centrum Medycznego, będzie chciał zostać z nami na dłużej. Przedsiębiorcy, którzy wykupują tu pakiety dla pracowników, zwykle zaczynają korzystać z usług Centrum również prywatnie, a także polecają GCM rodzinie i znajomym. Elastyczne godziny wizyt, profesjonalna obsługa oraz nowoczesny sprzęt są doceniane przez każdego, komu zależy na dbaniu o zdrowie. Współpraca z nami jest również szybka, łatwa i z ograniczoną do minimum biurokracją, co doceniają przedsiębiorcy, będący zwykle bardzo zajętymi ludźmi. Pracownikom zaś oferujemy możliwość dostosowania wizyt lekarskich do godzin pracy.

Bez względu na to, czy prowadzisz małą firmę, czy ogromne przedsiębiorstwo, zatroszcz się o pracowników, wybierając pakiet dla firm w GCM. Podaruj pracownikom poczucie bezpieczeństwa, które zaowocuje zwiększona wydajnością pracy, a sobie zwiększenie pozycji firmy na rynku. Dzięki temu Twoi pracownicy zyskają komfort i motywację, a Twój biznes będzie rozwijał się jeszcze prężniej niż dotychczas.