Obsługa medyczna firm

Prywatna opieka medyczna to szczególny rodzaj benefitu, jaki pracodawca może zaoferować swoim pracownikom.

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego abonament medyczny w szczególny sposób pokazuje pracownikom, że firma o nich dba. Zwiększa to ich motywację, wydajność oraz lojalność wobec firmy. Jednocześnie posiadanie takiego punktu w systemie benefitów przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku marki oraz wpływa na atrakcyjność danej firmy na rynku pracy. Jeśli szukasz rzetelnej, profesjonalnej sieci placówek medycznych, która otoczy opieką Ciebie, Twoich pracowników oraz ich rodziny, zapraszamy do skorzystania z usług Geriatrycznego Centrum Medycznego.

Geriatryczne Centrum Medyczne to:

  • Prywatna opieka medyczna

Nasze Centrum należy do sektora prywatnego, co sprawia, że stanowimy świetną alternatywę dla polskiej służby zdrowia, która kojarzy się z długimi terminami i nie zawsze dostatecznie indywidualnym podejściem do pacjenta. Przychodząc do nas, po prostu wykupujesz określony abonament dla firm i Twoi pracownicy mogą korzystać z pomocy medycznej wtedy, kiedy tego potrzebują. Nie muszą się obawiać, że termin zabiegu zwiększającego szansę na wyjście z choroby zostanie wyznaczony na czas za kilka miesięcy, a nawet lat, a my możemy wciąż się rozwijać, inwestując w sprzęt i poszerzając ofertę.

  • Nowoczesne placówki

Korzystając z usług GCM, można zapomnieć nie tylko o kolejkach, ale także o placówkach, wyglądających jak z poprzedniej epoki. U nas każdy gabinet lekarski i zabiegowy, a nawet takie miejsca jak recepcja i poczekalnia są wyposażone nowocześnie i w sposób przyjazny dla pacjenta. Zależy nam, aby już pierwszy kontakt pacjenta z placówką pokazywał, że ma on do czynienia z nowoczesnym ośrodkiem, w którym na pewno uzyska pomoc.

  • Światowej klasy sprzęt

Jedną z najważniejszych dla nas rzeczy jest nieustanny rozwój, dlatego chętnie inwestujemy w sprzęty, w które wyposażamy placówki. Sprzęt medyczny powinien być nowoczesny, a także bezpieczny i mało awaryjny. Zawsze więc wybieramy takie urządzenia, które spełniają te warunki i służą nam do jeszcze lepszej opieki nad pacjentami. Wiemy też, że światowej klasy sprzęt medyczny może dla kogoś oznaczać szansę na zachowanie zdrowia, a nawet życia, dlatego nieustannie śledzimy rynek sprzętu medycznego w poszukiwaniu nowości.

  • Najlepsi specjaliści

Lekarze, pielęgniarki czy fizjoterapeuci, którzy pracują w placówkach Geriatrycznego Centrum Medycznego to profesjonaliści w swoich dziedzinach, którzy posiadają wszystkie kwalifikacje, jakie powinna mieć osoba zajmująca się pacjentami. Są to ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którzy zawsze wkładają maksimum swojego zaangażowania w pomoc człowiekowi. Osoby te wciąż się dokształcają, zwłaszcza pogłębiając wiedzę z zakresu geriatrii, która to pomaga im jeszcze lepiej zajmować się osobami korzystającymi z zabiegów.

  • Profesjonalny i empatyczny zespół

Dobry lekarz powinien nie tylko posiadać wiedzę z zakresu medycyny, ale także być osobą ciepłą, otwartą i życzliwą. Dobierając zespół, zwracamy uwagę na te cechy, tak aby GCM było miejscem naprawdę przyjaznym każdemu pacjentowi. Wiemy też, że każdy oczekuje od placówki medycznej profesjonalnej opieki i indywidualnego podejścia. Nasi specjaliści, nie tylko lekarze, ale także pracownicy pomocniczy, są cierpliwi, empatyczni i w pełni przygotowani do swojej pracy.

  • Brak kolejek i szybka pomoc

Kiedy z organizmem człowieka dzieje się coś złego, liczy się każda godzina. Bywa tak, że pierwsze tygodnie, a nawet dni są decydujące pod względem rokowań. Jeśli więc odległe terminy w państwowym systemie opieki zdrowotnej Cię przerastają, skorzystaj z naszej oferty. GCM oferuje szybki i łatwy dostęp do lekarza specjalisty oraz krótki okres oczekiwania na badania diagnostyczne czy specjalistyczne zabiegi.

  • Bogata oferta usług

Dążymy do tego, aby kompleksowo zajmować się pacjentami w ramach pakietów pracowniczych. Chcemy służyć diagnostyką, konsultacja lekarską, a także kierować pacjenta na odpowiednie zabiegi. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz badań diagnostycznych oraz konsultacje u lekarzy wielu specjalizacji, a dodatkowo wciąż staramy się rozwijać nasze placówki oraz nawiązywać współprace z partnerami, tak aby poszerzać i uatrakcyjniać ofertę.