Akcje profilaktyczne

Profilaktyka jest najistotniejsza

Ponad 20% ludzi w Polsce to osoby starsze, powyżej 60 roku życia. Przewiduje się, że w roku 2050 liczba ta się podwoi i będzie to wartość powyżej 40%. Mimo to wciąż za mało na naszym rodzimym rynku specjalistów z zakresu geriatrii, a także placówek zajmujących się leczeniem tej grupy pacjentów. Mając na uwadze to, a także problemy z dostępnością wizyt i zabiegów w publicznej służbie zdrowia, postanowiliśmy stworzyć Geriatryczne Centrum Medyczne.

Wcześnie wykryte objawy choroby dałyby niewiele bez narzędzi do szybkiej reakcji. Niekorzystne zmiany w organizmie zachodzą w starszym wieku w szybkim tempie, dlatego nie można pozwolić sobie na czekanie dwóch lat w kolejce do lekarza. Nasi specjaliści czekają na pacjentów zawsze, bez kolejek i stresu, gotowi nieść pomoc przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Zajmujemy się kompleksowo osobami starszymi, diagnozując je, a także lecząc.

W Geriatrycznym Centrum Medycznym znajdą Państwo lekarzy o bardzo wielu specjalizacjach. Zajmujemy się zarówno chorobami charakterystycznymi dla wieku podeszłego, jak i powszechnymi schorzeniami. Zwracamy dużą uwagę na problemy z układem ruchu, które bardzo często trapią osoby starsze, ale także na inne schorzenia, które mogą popsuć jesień życia. Wiemy, że osoby w każdym wieku chcą być zdrowe, sprawne i czuć się po prostu dobrze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy senior znalazł u nas pomoc i dobrą opiekę.