Kim jesteśmy

Tworząc Geriatryczne Centrum Medyczne, zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym każdy senior otrzyma kompleksową obsługę medyczną, która będzie świadczona nie tylko bez kolejek, ale także na najwyższym poziomie i z odpowiednią dozą empatii. Właśnie dlatego powstała nasza placówka, do której zgłoszenie się będzie najlepszą decyzją każdej osoby w podeszłym wieku.

Osoby po 50 roku życia to szczególna grupa pacjentów. Z jednej strony przechodzą one ciężej choroby, które w młodszym organizmie nie robią aż takiego spustoszenia, z drugiej są narażone na dolegliwości, które w młodszym wieku nie występują lub występują naprawdę sporadycznie. Z tego względu wymagają oni opieki specjalistów z zakresu geriatrii, których jest w Polsce niewielu, a co więcej, bardzo szybkiej reakcji na pierwsze symptomy choroby, o co w naszym kraju nie jest łatwo. Na szczęście każdy, kto zmagał się z kolejkami do lekarzy, czy odległymi terminami badań i zabiegów, może o tym zapomnieć, kiedy zgłosi się do Geriatrycznego Centrum Medycznego.

Geriatryczne Centrum Medyczne to:

  • Prywatna opieka medyczna

Nasze Centrum należy do sektora prywatnego, co sprawia, że stanowimy świetną alternatywę dla polskiej służby zdrowia, która kojarzy się z długimi terminami i nie zawsze dostatecznie indywidualnym podejściem do pacjenta. Przychodząc do nas, po prostu wykupujesz określony abonament lub usługę i korzystasz z pomocy medycznej wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Nie musisz się obawiać, że termin zabiegu zwiększającego szansę na wyjście z choroby zostanie wyznaczony na czas za kilka miesięcy, a nawet lat, a my możemy wciąż się rozwijać, inwestując w sprzęt i poszerzając ofertę.

  • Nowoczesne placówki

Korzystając z usług GCM, możesz zapomnieć nie tylko o kolejkach, ale także o placówkach, wyglądających jak z poprzedniej epoki. U nas każdy gabinet lekarski i zabiegowy, a nawet takie miejsca jak recepcja i poczekalnia są wyposażone nowocześnie i w sposób przyjazny dla pacjenta. Zależy nam, aby już pierwszy kontakt pacjenta z placówką pokazywał, że ma on do czynienia z nowoczesnym ośrodkiem, w którym na pewno uzyska pomoc.

  • Światowej klasy sprzęt

Jedną z najważniejszych dla nas rzeczy jest nieustanny rozwój, dlatego chętnie inwestujemy w sprzęty, w które wyposażamy placówki. Sprzęt medyczny powinien być nowoczesny, a także bezpieczny i mało awaryjny. Zawsze więc wybieramy takie urządzenia, które spełniają te warunki i służą nam do jeszcze lepszej opieki nad pacjentami. Wiemy też, że światowej klasy sprzęt medyczny może dla kogoś oznaczać szansę na zachowanie zdrowia, a nawet życia, dlatego nieustannie śledzimy rynek sprzętu medycznego w poszukiwaniu nowości.

  • Najlepsi specjaliści

Lekarze, pielęgniarki czy fizjoterapeuci, którzy pracują w placówkach Geriatrycznego Centrum Medycznego to profesjonaliści w swoich dziedzinach, którzy posiadają wszystkie kwalifikacje, jakie powinna mieć osoba zajmująca się seniorami. Są to ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którzy zawsze wkładają maksimum swojego zaangażowania w pomoc pacjentowi. Osoby te wciąż się dokształcają, zwłaszcza pogłębiając wiedzę z zakresu geriatrii, która to pomaga im jeszcze lepiej zajmować się pacjentami w wieku podeszłym.

  • Profesjonalny i empatyczny zespół

Dobry lekarz powinien nie tylko posiadać wiedzę z zakresu medycyny, ale także być osobą ciepłą, otwartą i życzliwą. Dobierając zespół, zwracamy uwagę na te cechy, tak aby GCM było miejscem naprawdę przyjaznym każdemu pacjentowi. Wiemy też, że osoby starsze to szczególna grupa pacjentów, która wymaga specyficznej opieki i indywidualnego podejścia. Nasi specjaliści, nie tylko lekarze, ale także pracownicy pomocniczy, są cierpliwi, empatyczni i w pełni przygotowani do pracy z seniorami.

  • Brak kolejek i szybka pomoc

Kiedy z organizmem człowieka dzieje się coś złego, liczy się każda godzina. Bywa tak, że pierwsze tygodnie, a nawet dni są decydujące pod względem rokowań. Jest to tym ważniejsze u osób starszych, u których zdolność organizmu do regeneracji jest znacznie obniżona. Jeśli odległe terminy w państwowym systemie opieki zdrowotnej Cię przerastają, skorzystaj z naszej oferty. GCM oferuje szybki i łatwy dostęp do lekarza specjalisty oraz krótki okres oczekiwania na badania diagnostyczne czy specjalistyczne zabiegi.

  • Bogata oferta usług

Dążymy do tego, aby kompleksowo zajmować się leczeniem osób po 50 roku życia. Chcemy służyć diagnostyką, konsultacja lekarską, a także kierować pacjenta na odpowiednie zabiegi. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz badań diagnostycznych oraz konsultacje u lekarzy wielu specjalizacji, a dodatkowo wciąż staramy się rozwijać nasze placówki oraz nawiązywać współprace z partnerami, tak aby poszerzać i uatrakcyjniać ofertę.