Oferta indywidualna

Geriatryczne Centrum Medyczne to nic innego jak placówka zajmująca się leczeniem osób po 50 roku życia. Świadczymy opiekę medyczną prywatną, dlatego w miejsce kolejek i zbędnej biurokracji możemy zaoferować atrakcyjne pakiety usług medycznych. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki geriatrycznej, dlatego też w ofercie znajdują się zarówno podstawowe badania, które powinien okresowo wykonywać każdy z nas, jak również specjalistyczne badania diagnostyczne.

Regularna kontrola zdrowia jest bardzo ważna. Pod tym terminem rozumieć należy zarówno badania okresowe (m.in. morfologia, OB., badanie ogólne moczu), jak również pozostawanie pod kontrolą lekarza, który analizuje wyniki i w razie potrzeby zleca dodatkowe badania lub leczenie. U seniorów profilaktyka zdrowotna nabiera szczególnego znaczenia, ponieważ sprawność organizmu, w tym jego zdolność do samoregeneracji, nie jest już tak duża. Trzymanie pieczy nad stanem zdrowia pełni ogromną rolę w poziomie komfortu życia osób w podeszłym wieku, dlatego w naszej ofercie pacjenci-seniorzy znajdą szeroki wachlarz badań diagnostycznych.

Na zdrowie spory wpływ ma także samopoczucie psychiczne. Właśnie dlatego nie zapominamy o tej sferze życia seniorów i zapewniamy konsultacje psychologiczne. Dbamy też o to, aby do zespołu dobierać empatyczne, cierpliwe i wrażliwe osoby, które z pełnym zrozumieniem podejdą do każdego pacjenta-seniora. Ludzie w każdym wieku, nawet bardzo podeszłym, zasługują przecież na traktowanie z szacunkiem oraz na dostęp do opieki lekarskiej. To właśnie w GCM zapewniamy.

Geriatryczne Centrum Medyczne to wszystko to, czego można by oczekiwać od prywatnej opieki medycznej: fachowość, terminowość, możliwość wygodnego umawiania wizyt przez telefon bez skierowania oraz zaoszczędzony czas, nerwy i pieniądze. Skorzystaj z usług Geriatrycznego Centrum Medycznego i poczuj, że w końcu znalazłeś miejsce, gdzie w pełni zadba się o Twoje zdrowie.